III edycja Konkursu dla młodych architektów PDF Drukuj

19 maja 2015
Miesięcznik „Builder” zaprasza do udziału w III edycji Konkursu dla młodych architektów. Instytut Badawczy Dróg i Mostów już po raz trzeci objął patronatem to wydarzenie.

ZADANIA KONKURSOWE
1. WILLA MIEJSKA - koncepcja współczesnej wilii, atrakcyjnie wpisującej się w tkankę miejską.
2. MIEJSCE DO ŻYCIA - koncepcja nowoczesnego, przyszłościowego osiedla na wskazanej przez inwestora nieruchomości.
3. WYKREUJ PRZESTRZEŃ - koncepcja architektoniczna przystanku autobusowego z poczekalnią i toaletą w małej miejscowości w Polsce, dla dowolnego przedsiębiorstwa komunikacyjnego.
Uczestnik lub zespół może złożyć więcej niż jedną pracę, ale nie więcej niż jedną do danego zadania konkursowego.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
W każdym z trzech zadań konkursowych zostaną przyznane następujące nagrody:
NAGRODY GŁÓWNE
I nagroda - 7.000 zł
II nagroda - 5.000 zł
III nagroda - 3.000 zł
łączna pula nagród pieniężnych: 45.000 zł oraz nagrody dodatkowe i wyróżnienia

NAGRODY DODATKOWE
Uczestnicy konkursu, którzy wykonają wybrane zadanie konkursowe (projekt architektoniczny wraz z analizami) w programie Autodesk Revit, zostaną dodatkowo ocenieni przez AEC Design (Autoryzowane Centrum Szkoleniowe i Certyfikacyjne Autodesk) i nagrodzeni poniższymi szkoleniami:
- 12 trzydniowych szkoleń z programowania wizualnego w Dynamo
- 12 dwudniowych szkoleń z programu Autodesk Revit stopień II

HARMONOGRAM KONKURSU
18.05.2015 r. - Dzień Młodego Architekta - Warsztaty edukacyjne - Warszawa, Multikino Złote Tarasy.
30.06.2015 r. - Termin nadsyłania zgłoszeń.
30.10.2015 r. - Termin nadsyłania prac konkursowych.
14.12.2015 r. - Ogłoszenie nominacji do finału Konkursu podczas Gali TOPBuilder - Warszawa, SARP
15.01.2016 r. - Prezentacja prac Finalistów Konkursu przed Kapitułą - Warszawa, siedziba SARP.
Ogłoszenie Zwycięzców Konkursu, wręczenie nagród i prezentacja nagrodzonych projektów odbędzie się podczas Gali „Buildera" - Builder Awards w lutym 2016 r. - Warszawa, Multikino Złote Tarasy.

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu są dostępne na stronach www.ebuilder.pl oraz www.facebook.com/BuilderKDMA