Wizyta w IBDiM uczestników I Konferencji Studenckiej "Mosty i Tunele" PDF Drukuj

7 kwietnia 2017

Uczestnicy I Konferencji Studenckiej "Mosty i Tunele" odwiedzili Instytut Badawczy Dróg i Mostów, aby zapoznać się z działalnością Zakładu Mostów.
O badaniach pod próbnymi obciążeniami mówił prof. ndzw dr hab. inż. Piotr Olaszek, a polowe i laboratoryjne badania zabezpieczeń antykorozyjnych przedstawił mgr inż. Leszek Komorowski.

Aby zapoznać się z praktyczną stroną tych zagadnień, przyszli inżynierowie obejrzeli Laboratorium Badań Konstrukcji Mostowych i Laboratorium Zespołu Zabezpieczeń Antykorozyjnych Mostów.
Mgr inż. Małgorzata Mazanek pokazała działanie aparatury do badań obiektów mostowych i monitorowania pracy ich konstrukcji.

Studenci reprezentowali różne ośrodki akademickie z całego kraju.
IBDiM objął patronatem to wydarzenie.

Zdjęcia - Krzysztof Włodarczyk