IBDM

03-302 Warszawa
ul. Instytutowa 1
tel. +48 22 390 01 07
fax +48 22 814 50 28

select language:

TRA MARKETPLACE/GIEŁDA POMYSŁÓW PDF Print

There are no translations available.

W ramach TRA Marketplace proponujemy Państwu rozmaite możliwości prezentacji osiągnięć.

 

1. POSTER SESSION/WYSTAWA PLAKATÓW

Na wystawie plakatów mogą Państwo zaprezentować projekty w początkowej fazie realizacji i swoje ciekawe doświadczenia badawcze. Będzie to także doskonała okazja, aby przedstawić własne pomysły na badania i nawiązać współpracę, która może pomóc w ich urzeczywistnieniu.


Składanie abstraktów na wystawę plakatów w ramach TRA Marketplace zostało zakończone.


Ostateczny wybór abstraktów na jednodniową prezentację plakatu odbędzie się w październiku 2015. Wybrani autorzy zostaną poproszeni o przesyłanie swoich plakatów do lutego 2016.


2. RESULTS FORUM/FORUM WYMIANY DOŚWIADCZEŃ


Forum wymiany doświadczeń to forum brokerskie promujące wykorzystanie wyników badań. Umożliwia ono rozmaitym instytucjom badawczym (firmom z sektora MŚP, międzynarodowym korporacjom, centrom badawczym oraz uczelniom) nawiązanie nowych kontaktów z potencjalnymi nabywcami oraz użytkownikami i vice versa.


Zarejestruj się, aby spotkać się z potencjalnym partnerem biznesowym

Na Forum będzie można zapisać się zarówno przed konferencją jak i po jej rozpoczęciu poprzez link dostępny na stronie internetowej TRA2016.

Link ten będzie udostępniony w trakcie procesu rejestracji na konferencję.

Wówczas  możliwy będzie wybór potencjalnych partnerów na spotkania dwustronne zorganizowane w trakcie konferencji.


3. OUTREACH SESSIONS/PREZENTACJE PROJEKTÓW W STOISKU KE


Uczestnicy sesji mogą krótko przedstawić (maks. 15 min.) swoje projekty badawcze używając do tego dodatkowo animacji video i/lub prezentacji w programie Powerpoint (wyświetlanych na dużym ekranie) w trakcie konferencyjnych przerw kawowych i przerwy na lunch w stoisku Komisji Europejskiej.

Prezentacje powinny dotyczyć głównie projektów współfinansowanych ze środków unijnych (7 Program Ramowy i Horyzont 2020). Jednakże do składania propozycji zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby przedstawić ciekawy projekt badawczy związany z transportem.


Złóż swoją propozycję na prezentację projektów


Złożyć aplikację (przed 13.11.2015 r.) i uzyskać więcej informacji można u Pana Enzo Gueli pod adresem This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Najlepsze prezentacje zostaną rozmieszczone według kolejności i dostępności miejsca w stoisku Komisji Europejskiej w trakcie przerw konferencyjnych.

TRA Marketplace jest darmowy dla uczestników konferencji. Osoby niezarejestrowane, nie będące uczestnikami konferencji TRA są zobowiązane zarejestrować się na miejscu i wnieść opłatę w wysokości 20 euro (osoba/dzień).

 

Informacja o TRA Marketplace w języku angielskim