IBDM

03-302 Warszawa
ul. Instytutowa 1
tel. +48 22 390 01 07
fax +48 22 814 50 28

select language:

ekonomika

Drogi Przyjazne Środowisku - ENVIROAD 2009 PDF Drukuj

Zakończyła się II Międzynarodowa Konferencja DROGI PRZYJAZNE ŚRODOWISKU - ENVIROAD 2009, która odbywała się w dniach 15-16 października 2009 roku w Warszawie.

 

 

 

II Międzynarodowa Konferencja „Drogi Przyjazne Środowisku - ENVIROAD 2009”

Jesienna Warszawa tradycyjnie już była miejscem spotkań drogowców. W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, w dniach 15-16 października, odbyła się II Międzynarodowa Konferencja „Drogi Przyjazne Środowisku - ENVIROAD 2009”. Stała się ona wielkim wydarzeniem nie tylko ze względu na ważną i bogatą tematykę, ale również z powodu wybitnych gości takich jak: Prof. André Molenaar (Delft, Holandia), Prof. Peter Sebaaly (Nevada, USA), Prof. Hussain Bahia (Wisconsin, USA), Prof. Bill Buttlar (Illinois, USA), Prof. Maurizio Crispino (Mediolan, Włochy), Prof. Laszlo Gaspar (Budapeszt, Węgry), Prof. Jerzy Ejsmont (Gdańsk, Polska), Prof. Józef Judycki (Gdańsk, Polska), Prof. Michaił Nemczinow (Moskwa, Rosja), Prof. Jan Kudrna (Brno, Czechy), Prof. Francesco Canestrari (Ancona, Włochy) I inni.

Zgromadziła ponad 250 osób z całego świata. Spotkanie to na pewno zostanie w pamięci uczestników, a prezentacja najlepszych światowych rozwiązań pro-ekologicznych w drogownictwie pozwoli na rozbudowę i modernizację polskiej infrastruktury drogowej z poszanowaniem środowiska i dalszy rozwój gospodarki.

Konferencja towarzyszyła VII Międzynarodowym Targom Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA.

 

FOTOREPORTAŻ

 

Prezentacje multimedialne

 

Sprzedaż materiałów z Konferencji Enviroad.

 

 

Sponsorzy główni:

 

Sponsorzy towarzyszący:

 

Sponsorzy:

 

 

Patroni medialni: