IBDM

03-302 Warszawa
ul. Instytutowa 1
tel. +48 22 390 01 07
fax +48 22 814 50 28

select language:

ekonomika

Ośrodek Badań Mostów, Betonów i Kruszyw Żmigród-Węglewo Filia Wrocław PDF Drukuj

Siedziba
55-140 Żmigród-Węglewo
tel. (71) 385 38 80 do 82, fax (71) 385 38 02
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Kierownik Filii Wrocław
dr Wiktor Jasiński
tel. (71) 385 38 80 do 82

tel. kom. 608-411-871

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skład osobowy

Zakres Działalności:

  • Ośrodek prowadzi prace badawcze i rozwojowe dotyczące budowy i utrzymania obiektów komunikacyjnych, a zwłaszcza: mostów drogowych i kolejowych, dróg, podtorza kolejowego i budowli podziemnych.
  • W Ośrodku wykonywane są prace normalizacyjne mające na celu dostosowanie norm polskich do wymagań norm europejskich. Prowadzone są również badania związane z dopuszczeniem do stosowania materiałów i technologii w budownictwie drogowym, mostowym, tunelowym i lotniskowym.

Możliwości laboratoryjno - badawcze

Współpraca międzynarodowa

Ważniejsze Prace

Seminaria, Szkolenia, Konferencje

Wydawnictwa

Laboratoria Akredytowane

Pracownia Betonów i Kruszyw

Pracownia Mostów i Urządzeń Odwadniających

Administracja

OGÓLNOPOLSKI KATALOG KUSZYW