Kongres "Nauka dla Społeczeństwa"

01 czerwca 2023

Zapraszamy na Kongres "Nauka dla Społeczeństwa", który odbędzie się w dniach 3–5 czerwca 2023 roku na terenie Politechniki Warszawskiej i w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem: Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka.

Spotkanie w sprawie projektu EU Road Safety Exchange +

30 maja 2023

25 maja 2023 r. w Ministerstwie Infrastruktury odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Komisji Europejskiej, Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu (ETSC), Ministerstwa Infrastruktury, Instytutu Transportu Samochodowego, Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, Komendy Głównej Policji, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. IBDiM reprezentowała dr Agnieszka Łukasiewicz z Zakładu Systemów Zarządzania i Telematyki.

Zapraszamy na kurs "Projektowanie i nadzór nad wykonaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach betonowych" - BETON 2/2023

29 maja 2022

Instytut Badawczy Dróg i Mostów serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs "Projektowanie i nadzór nad wykonaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach betonowych" - BETON 2/2023

XII Kongres Transportu Publicznego i Technologii Miejskich

26 maja 2023

W ubiegłym tygodniu odbył się XII Kongres Transportu Publicznego i Technologii Miejskich. Instytut Badawczy Dróg i Mostów był reprezentowany przez dr Agnieszkę Łukasiewicz, dr inż. Ewę Kamińską i dr. hab. inż. Tomasza Kamińskiego, prof. IBDiM z Zakładu Systemów Zarządzania i Telematyki oraz dr. inż. Marcina Świtałę z Zakładu Ekonomiki.

Zakończył się kurs CERTYFIKAT STAL-BETON/2023

24 maja 2023

Podczas kursu CERTYFIKAT STAL-BETON/2023, który odbył się w dniach 17-19 maja 2023 r. w Hotelu Sebory k. Przasnysza, Uczestnicy przedłużyli ważność swoich Certyfikatów o kolejne 5 lat.

IBDiM uhonorowany w trzeciej edycji programu Dobra Firma!

23 maja 2023

Z ogromną radością informujemy, że Instytut Badawczy Dróg i Mostów został laureatem w konkursie Dobra Firma 2023 w kategorii Najlepszy Innowator Firmy Średnie i Duże.

IBDiM na FEHRL INFRASTRUCTURE RESEARCH MEETING 2023

17 maja 2023

W dn. 25 – 26 kwietnia 2023 przedstawiciele IBDiM, dr inż. Maciej Maliszewski, dr Agnieszka Łukasiewicz i dr inż. Marcin Świtała wzięli udział w konferencji FEHRL INFRASTRUCTURE RESEARCH MEETING 2023 (FIRM 23), podczas której przedstawiono rezultaty lub postęp projektów takich jak SHIFT, BD-PAVE, RIMA, BISON czy ALARTE.

Noc Muzeów w Warszawie - zwiedzanie Pontiseum

10 maja 2023

Już w najbliższą sobotę w Noc Muzeów w Warszawie zapraszamy do Pontiseum (czyli muzeum pozostałości historycznych, warszawskich mostów) znajdującego się na terenie Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

Zapraszamy na kurs STAL - BETON / 2023

10 maja 2023

Instytut Badawczy Dróg i Mostów serdecznie zaprasza na kurs przedłużający ważność Certyfikatu dot. zabezpieczeń antykorozyjnych konstrukcji stalowych i/lub betonowych.

Patronat honorowy Ministra Infrastruktury nad konferencją „NOWOCZESNE NAWIERZCHNIE DROGOWE"

08 maja 2023

Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, że Pan Andrzej Adamczyk Minister Infrastruktury objął Patronatem Honorowym konferencję "Nowoczesne nawierzchnie drogowe" - Recykling w konstrukcjach nawierzchni drogowych.

 

  

  Rejestracja uczestników na konferencję „NOWOCZESNE NAWIERZCHNIE DROGOWE"

28 kwietnia 2023

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do rejestracji na konferencję „NOWOCZESNE NAWIERZCHNIE DROGOWE -Recykling w konstrukcjach nawierzchni drogowych” organizowaną przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

Wynajem pokoi biurowych na terenie IBDiM

28 kwietnia 2023

Instytut Badawczy Dróg i Mostów oferuje wynajem pokoi biurowych (powierzchnie od 15 m2), zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Instytutowej 1.
Koszt wynajmu 1 m2 – 50,-zł netto.

Pokoje dostępne od 1 czerwca br.
Szczegółowe informacje są udzielane pod nr tel. 606 686 984