29 grudnia 2021

Polecamy Państwa uwadze nową publikację, która ukazała się nakładem wydawnictwa IBDiM pt. "Bariery ochronne drogowe i mostowe - wymagania, zasady stosowania i badania" (seria "S" Studia i Materiały, zesz. 93).

Bariery ochronne są elementami wyposażenia technicznego dróg, które mają istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Ich rolą jest ograniczanie skutków zdarzeń drogowych (wypadków, kolizji).

W niniejszej monografii omówiono m.in wymagania dotyczące barier drogowych i mostowych, sposoby ich badania oraz kryteria oceny.

Monografia jest przeznaczona dla osób zajmujących się projektowaniem, stosowaniem i eksploatacją drogowych i mostowych barier ochronnych oraz studentów wyższych uczelni na kierunkach mechanicznych i budownictwa.

Pozycja jest do nabycia w Dziale Wydawnictw IBDiM.

Cena wynosi 63 zł (60 zł + 5 % VAT).

Polecamy i zapraszamy do wysyłania zamówień.