Zakończył się kurs CERTYFIKAT STAL-BETON/2023

24 maja 2023

Podczas kursu CERTYFIKAT STAL-BETON/2023, który odbył się w dniach 17-19 maja 2023 r. w Hotelu Sebory k. Przasnysza, Uczestnicy przedłużyli ważność swoich Certyfikatów o kolejne 5 lat.

W trakcie kursu Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę o zagadnienia związane ze zmianami w normach, wymaganiami technicznymi dot. konstrukcji stalowych zgodnie z normą PN-EN 1090, problemami z renowacją powłok antykorozyjnych, powłokami proszkowymi, korozją aluminium, nowościami technicznymi, sposobami zabezpieczania stali podczas prowadzenia napraw konstrukcji inżynierskich, nowoczesnymi technikami pomiarowymi wykorzystywanymi w pracach antykorozyjnych. Zapoznali się także z nowymi Wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury WR-M-31 pt. "Wytyczne projektowania zabezpieczenia antykorozyjnego stalowych elementów drogowych obiektów inżynierskich". Jak zawsze ważnym punktem programu były ćwiczenia praktyczne.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zaangażowanie i entuzjazm, które sprawiły, że kurs był niezwykle udany. Życzymy wielu sukcesów w walce z korozją!


Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Pracownię Zabezpieczeń Antykorozyjnych IBDiM:

  • Kurs BETON 2/2023 "Projektowanie i nadzór nad wykonywaniem zabezpieczeń na konstrukcjach betonowych" - 12-16 czerwca 2023 r.
  • Kurs STAL 3/2023 "Projektowanie i nadzór nad wykonywaniem zabezpieczeń na konstrukcjach stalowych" - 23-27 października 2023 r.

 

 Zakończył się kurs CERTYFIKAT STAL-BETON/2023